litery ledowe radom
litery 3d mazowieckie
litery 3d warszawa
kompleksowe oznaczenia biur mazowieckie
kompleksowe oznaczenia biur radom
oznakowanie
oznakowanie
oznakowanie
oznakowanie
oznakowanie
oznakowanie
oznakowanie

oznakowania

 

Firma posiadająca określony wizerunek komunikuje się z otoczeniem sprecyzowanym jezykiem znaków i symboli wizualnych. Informacja wizualna jest podstawowym źródłem wiedzy o firmie, w odróżnieniu od reklamy, która wywiera presję i stymuluje zachowania. Bazą do opracowania systemu informacji jest tożsamość wizualna firmy. Wiele firm posiada rozbudowane zaplecze w postaci budynków, oddziałów, środków transportu, itp. Obszar, na którym porusza się firma i jej klient wymaga zastosowania zespołu środków wizualnych sprzyjających komunikowaniu się i odnajdowaniu właściwej informacji. Takie opracowanie to system informacji wizualnej. W ramach tego systemu tworzymy hierarchie informacyjne, porządkujące zakres danych o firmie.

Podstawowe grupy to:

informacja wewnetrzna:
na którą składają się oznakowanie budynków i terenu: znaki główne, informacja docelowa, kierunkowa, oznakowania pomieszczeń typowych i funkcyjnych, identyfikacja osobista pracowników.

informacja zewnętrzna:
oznakowanie dróg dojazdowych, środków transportu itp.

Dobrze zaprojektowany i zrealizowany system informacji wizualnej zapewnia sprawne i szybkie poruszanie się personelu i klientów oraz pojazdów w obrębie terenu firmy i jej najbliższym otoczeniu. Sprzyja oszczędności czasu, podnosi efektywność pracy, ułatwia kontakty międzyludzkie. Ma więc wymierne znaczenie ekonomiczne.


Oferujemy:

Oznakowanie budynków - systemy informacji
Projektowanie i wykonanie systemów informacji, oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego firm w nowoczesnych technologiach. Indywidualne i systemowe nośniki informacji zewnętrznej i wewnętrznej: pylony, tablice informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, kasetony, znaki przestrzenne, podświetlane, bannery, itp).

Oznakowanie biur

Projektujemy i wykonujemy oznakowanie pomieszczeń biurowych. Tablice wykonujemy z aluminium anodowanego lub malowanego proszkowo; ze stali szlachetnej i szkła. Uchwyty dystansowe do mocowania dobierane są indywidualnie z najwyższej jakości materiałów. Preferujemy systemy, które umożliwiają samoobsługę, a więc minimalizują koszty aktualizacji danych.

Polecamy:

Oznakowanie budynków Warszawa

Litery ledowe Radom

 

 

vds